info@solarmaster.lv
+371 22832699
+371 22832699

Bifaciālie saules paneļi

Bifaciālie saules paneļi kalpo tam pašam mērķim kā tradicionālie paneļi, taču tie uztver gaismu no abām pusēm, tāpēc tos dēvē par "bifaciāliem". Bifaciāls saules panelis spēj uztvert gaismu, kas tiek atstarots no cita materiāla vai zemes.

Īpaši svarīgi tas ir ziemā, kad šī gaisma tiek atstarota no sniega kārtas uz zemes, jo tie absorbē enerģiju gan no priekšpuses, gan no aizmugures. Savukārt klientam tas nozīmē, ka šāda saules paneļu sistēma ziemā būs ar daudz augstāku ražību. Arī sniegs no tās nokusīs daudz ātrāk.

SOLARMASTER saviem klientiem uzstāda ražotāja Trina Solar saules paneļus. Trina Vertex Bifacial Dual Glass 490W saules panelis ģenerē papildu 5–30% enerģijas.

Viens no būtiskiem argumentiem par labu bifaciālajiem saules paneļiem ir to izturība. Lai padarītu tos stiprākus un izturīgākus pret skarbajiem laikapstākļiem, abās to pusēs ir uzstādīti stikla pārsegi. Šis stikls ir rūdīts stikls, kas paredzēts lielas slodzes izturēšanai, nesaplaisājot. Tāpēc lielākā daļa ražotāju saviem bifaciālajiem saules paneļiem nodrošina ilgtermiņa garantijas, jo viņi zina, ka šī sistēma var kalpot vairāk nekā 25 līdz pat 30 gadus.

Mēs lepojamies ar savu pārstāvēto zīmolu Trinasolar. Saskaņā ar globālo Bloomberg Solar Analytica® Tier - 1, saules paneļu sarakstu 2022, Trina Solar ražotie paneļi ir klasificēti kā 1. līmeņa moduļu ražotāji jebkurā respektablā līmeņu sistēmas platformā 2022. gadā, ko izmantoja Solar Analytica datu un pārskatu ranžēšanai. Tiem ir 3. kategorijas klasifikācija. Specifikācijas tiek uzskatītas par labākām salīdzinājumā ar nozares vidējo rādītāju. No produkta vērtēšanas Avg. /100 ir 77,9*.

*https://solaranalytica.com/tier-1-solar-panels/

Dati tiek vērtēti šādās kategorijās - dizains, izturība, efektivitāte, izpilde/veiktspēja, garantija.

Kapēc neiegādāties nezināmas izcelsmes saules paneļus?

Saules paneļi ir ilgtermiņa investīcija Jūsu mājoklim un šajā gadījumā ražotājs ness augstas kvalitātes garantiju, ka viņa ražoto saules paneļu fotoelementi ir izgājuši kontroli saskaņā ar noteiktiem ranžēšanas analīzes kritērijiem. Iekārtas, kas pārbaudu katru no saražotajām saules paneļu partijām, maksā lielu naudu, kas arī atspoguļojas pārdošanas cenā. Iegādājoties nezināmas izcelsmes saules paneļus, pārbaudīt to kvalitāti un ilgtspēju faktiski ir neiespējami un to ražotājs arī nenesīs atbildību par garantijas izpildi un kvalitāti.

Mudinām savus klientus, pirms saules paneļu uzstādīšanas, iepazīties ar saules paneļu ražotāja zīmolu, kuru izvēlēsieties savam mājoklim.

Izvēloties iekārtas, kuras uzstādam saviem klientiem, rūpīgi analizējam ražotājus un visus sadarbības partnerus, lai visā iekārtu darbības laikā spētu nodrošināt labāko apkalpošanu un garantijas servisu.

SAŅEM PIEDĀVĀJUMU

Iegūsti vairāk informācijas par sev nepieciešamo saules paneļu komplekta risinājumu.
Īpaši draudzīgas cenas piedāvājam elektriķiem un sadarbības partneriem!
Saziņai:
+371 22832699
info@solarmaster.lv
Darba laiks P-Pk:
9:00-18:00
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram